O nas

Skorosze, ulica Ryżowa 44, osiedlowe sklepiki, CM Platany i sporo dobrych restauracji, a wśród nich My – „Zielono mi”. To kameralne miejsce, tu znajdziesz ciszę, spokój i chwilę zapomnienia na zajęciach z jogi, pilatesu i  zdrowego kręgosłupa . Również przyszłe mamy znajdą coś dla siebie, mamy z maluszkami oraz same już biegające dzieci zapraszamy na jogę, taniec nowoczesny, balet oraz karate KIDS.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w  godzinach popołudniowych jak i porannych.

DLACZEGO ZIELONO MI?

„Zielono mi” to nowe , niepowtarzalne miejsce na mapie Ursusa, tworzymy je z pasją i zaangażowaniem, ponieważ jest spełnieniem naszych marzeń. Nie jesteśmy typowym klubem fitness. Stawiamy na indywidualizację ćwiczeń, tworzymy małe – maksymalnie 15 osobowe grupy.

W kameralnej atmosferze prowadzimy zajęcia usprawniające i wspomagające nasze ciało, pomagamy pozbyć się uciążliwych bólów, wzmacniamy gorset mięśniowy, aby odciążyć nadwyrężone kości i stawy, pomożemy znów poczuć się silnym i energicznym, dobierzemy indywidualnie ćwiczenia pod kątem każdej osoby, wspomożemy proces fizjoterapii, a wszystko to pod okiem ludzi, którzy oprócz kwalifikacji pracują z pasją i przekazują pozytywną energię swoim podopiecznym. Chcemy zapewnić naszym klientom miłą i ciepła atmosferę, aby ćwiczenia były tylko samą przyjemnością.

Pragniemy również, aby nasze podejście pozwoliło się Państwu zrelaksować, skupić uwagę na swoim wnętrzu, świadomie pracować ze swoim ciałem, odkryć braki i dysfunkcje nad którymi trzeba pracować. Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i płeć, którzy odczuwają potrzebę zatrzymania się choć na chwilę aby dać ulgę swojemu bolącemu kręgosłupowi i innym bolącym narządom ruchu.

Zapraszamy!

Zobacz regulamin Zielonomi

Aneta Dworska

Joga… To piękna i niekończąca się podróż do samego siebie. Jest jej pasją i stylem życia. Pierwszy raz na maci stanęła ponad 10 lat temu. Jednak jeszcze wiele czasu musiało upłynąć, mnóstwo myśli musiała ułożyć w głowie  i  wiele doświadczeń  musiało mieć miejsce w jej życiu aby dziś mogła w pełni czerpać radość i piękno z jej obecności w swoim życiu.

Ukończyła podyplomowe studia „Joga i Relaksacja” na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.  Prowadzi praktykę  jogi „dla kobiet w ciąży” , „jogi poporodowej” oraz zajęcia jogi dla grup początkujących „ regeneracja i relaksacja”. Dla Anety praktyka jogi  to  piękny taniec duszy, umysłu i ciała. Każdy ruch wykonywany jest powoli zgodnie z oddechem, a umysł podąża za oddechem. Chętnie dzieli się swoją pasją oraz tym, co płynie z samej głębi jej serca.

Ewa Kula

Od najmłodszych lat związana ze sportem. Zaczynała od akrobatyki sportowej w wieku 7 lat, zdobywając ostatecznie trzykrotnie puchar polski i występując wielokrotnie na arenie międzynarodowej.
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne.
Dyplomowany instruktor fitness oraz kulturystyki. OM pilates instruktor, od 10 lat w zawodzie, pogłębia bezustannie swoje doświadczenie i wiedzę.

Uczestniczka niezliczonej ilości konwencji i szkoleń, ostatecznie od 3 lat członkini międzynarodowej szkoły pilatesu Pilates Anytime zrzeszającej i pozwalającej czerpać z doświadczenia najlepszych instruktorów z całego świata.

Z pasją i ogromnym zaangażowaniem dba o każdego swojego klienta i wkłada w swoją pracę całe swoje serce.

Ostatnio przebyte szkolenia:
– Working on the Incline- Alan Herdman, PMA Certified Pilates Teacher
– Rotation from the hip- Diane Diefenderfer PMA Certified Pilates Teacher
– Rehabilitation after total hip and knee arthroplasty a new regimen using pilates training
– Foot Work- Indith Aston- pionier w dziedzinie kinetyki
– Raising the bar – Brent Anderson- founder&CEO of Polestar Pilates
– Sacroiliac Dysfunction- Sherri Betz- PMA Certified Pilates Teacher
– Body Activation Series- Tom McCook Pilates Method Alliance Certified Teacher
– Rib Cage Placement- Clare Dunphy Founder of progressive body works certifications
i wiele innych.

Anna Marchlik

Jej przygoda z jogą rozpoczęła się ponad 10 lat temu. W tym czasie praktykowała u wielu nauczycieli różne style jogi, od jogi według B.K.S Iyengara poprzez Sivanadę, aż odkryła dla siebie Ashtanga Vinyasa jogę. Od pierwszych zajęć jogi wiedziała, że będzie dążyć do tego, aby zostać nauczycielem i dzielić się swoją pasją z innymi. Od kilku lat prowadzi zajęcia jogi w różnych miejscach w Warszawie, również dla pacjentów Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia w Tworkach. Swoją wiedzę o jodze, metodologii nauczania oraz wykorzystaniu jogi w korektach wad postawy, w rehabilitacji czy psychoterapii zdobyła na podyplomowych studiach „Joga i Relaksacja” na warszawskiej AWF oraz warsztatach.

Poza matą jest psycholożką, terapeutką, coachem. Interesuj się wykorzystaniem jogi oraz technik z nurtu Mindfulness w terapii zaburzeń psychicznych oraz w pracy z redukcją stresu i radzeniu sobie z trudnymi emocjami.

Karolina Różkowska

Ma za sobą kilkanaście lat praktyki i dwa kursy nauczycielskie, więc jak twierdzi na pewno już nie jest zakochana, ale tworzy z jogą stabilny związek z porządnym stażem.

Praktykę zaczęła w 1999 roku w tradycji jogi Iyengara i dziś uczy w tym samym duchu. Uważa, że joga to ruch dla ludzi, którzy lubią myśleć i czuć, zadawać pytania i eksperymentować w bezpiecznej przestrzeni. Wierzy w równowagę: giętkich uczy stabilności i siły, tych trochę sztywniejszych elastyczności, a wszystkich szacunku i miłości do swojego ciała.

Skończyła dwuletni kurs nauczycielski u pani Agaty Biernat w Open Mind Yoga Classic School i anglojęzyczne szkolenie według wytycznych amerykańskiego stowarzyszenia Yoga Alliance na tajskiej wyspie Koh Phangan. Jest też certyfikowaną trenerką rozluźniania powięziowego według Blackroll.

Z wykształcenia antropolożka kultury. Prywatnie dumna matka kudłatego psa i dwóch kotek indywidualistek, nałogowa zbieraczka dzikich roślin, rowerzystka, wieczna studentka i mól książkowy.

Sensei Jacek Boguski

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, magister prawa. Rozpoczął treningi karate w 1991 roku, a od roku 2000 prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą. Licencjonowany trener II klasy, specjalizujący się w zajęciach ogólnorozwojowych o tematyce karate z dziećmi w wieku 4-12 lat. Medalista M.Ś oraz wielokrotny medalista imprez krajowych i międzynarodowych.

Anna Białecka

Z wykształcenia fizjoterapeuta, technik plastyk. Z zamiłowania i pasji instruktor jogi oraz innych technik prozdrowotnych. Prywatnie podwójnie szczęśliwa mama.

Na ścieżce jogi od ponad 10 lat, zaczynała od książki Maliny Michalskiej „Hatha Joga dla wszystkich”. Potem przyszedł czas na intensywny kurs Sivananda Jogi. Po nim dwuletnia szkoła Open Mind Yoga Classic School. Obecnie rozwija się na kursie w ramach Stowarzyszenia Jogi Iyengara pod okiem Nataszy Moszkowicz i Ewy Wardzały. W swoich zajęciach stara się dostosować się do potrzeb grupy i towarzyszyć w rozwoju świadomości ciała. Zgodnie z zasadą „primum non nocere”, zajęcia Ani nie przypominają wprowadzenia do gimnastyki artystycznej, choć nie są pozbawione wyzwań. Chętnie dzieli się zdobytą wiedzą tłumacząc co, po co i dlaczego. Dodatkowo, ukończone liczne kursy i szkolenia fitness, pozwalają jej na prowadzenie bezpiecznych zajęć dla każdego, kto chce poprawić komfort przebywania we własnym ciele.

Ania nie ustaje w rozwoju i doszkalaniu się. Ostatnio w temacie powięzi, funkcjonalnych wzorców ruchowych i mięśni brzucha po porodzie. W planach trening medyczny. Szczęście wykuwa sobie medytując.

Monika Bąder – Kalina Malina

Na co dzień jest  animatorką kultury. Od wielu lat pracuje z dziećmi  poczynając  od dwulatków, kończąc na młodzieżakach.  Jest książkolubem i dźwiękoholiczką. Obie pasje stanowią tło w działaniach animacyjno-edukacyjnych…także jogowych.

Jogę praktykuje od 2011r. głównie  metodą B.K.S Iyengara,  którą nieustannie i pięknie przybliża jej mentorka , wieloletnia instruktorka jogi Anna Kociszewska. Praktykowała także Ashtangę, Hatha Jogę w szkole Grzegorza Nieściera oraz Kundalini  Jogę. Postanowiła połączyć  swoje doświadczenie w pracy z dziećmi oraz  miłość do Jogi i w 2017 roku zdobyła certyfikat  uprawniający do prowadzenia zajęć jogi dla dzieci, wydany przez międzynarodową nauczycielkę jogi dla dzieci i dorosłych, Emilię Burkiewicz.

Na swoich zajęciach stara się wykorzystywać szereg możliwości jakie daje joga . Ważne są dla niej takie aspekty jak rozbudzanie  poczucia wartości u dzieci, świadomość  własnego ciała, praca z emocjami, uwrażliwianie na relacje z innymi. W pracy z dziećmi w wieku  6+ kładzie duży nacisk na wyciszenie i relaks. Wykorzystuję elementy biblioterapii, zabaw interaktywnych oraz Acro-jogi.  Podczas zajęć używa instrumentów muzycznych i  kart do jogi opracowanych specjalnie  z myślą o dzieciach  przez Emilię Burkiewicz .

Katarzyna Grzywińska

Rozpoczęła naukę tańca w grupie tanecznej HAND to HAND w wieku 5- lat, pod kierownictwem Jacka Sennewalda. Swoją przygodę zaczynała od Disco Dance, Disco Dance Freestyle oraz Hip Hopu. Później doszły kolejne style, takie jak Modern oraz odmiany Jazzu. Brała udział w turniejach tanecznych m.in. na Mistrzostwach Krajowych, byłam też reprezentantką Polski na Mistrzostwach Europy i Świata.

Potem kontynuowała rozwój w zespole tanecznym „Reliese” u Piotra Patłaszyńskiego, pod okiem takich choreografów jak: Leszek Cichocki, Małgorzata Grzywińska, Katarzyna Kubalska, Tomas Haas, Maria Zajdler, Julie Pecquet oraz wielu innych wybitnych .

Od 13 roku życia systematycznie uczestniczyła w Warsztatach tanecznych m.in. w Kielcach czy w Warszawie lub Lądku Zdrój, gdzie uczęszczała na zajęcia do takich pedagogów jak: Elżbieta Szluflik-Pańtak, Grzegorz Pańtak, Jean Claude Marginale, Ira Nadia Kodiche, Thierry Verger, Luciano Di Natale, Ricky Palamino. Była również na zgrupowaniu ze szkołą taneczną kieleckiego Teatru Tańca, gdzie przez cały obóz miała zajęcia z solistami teatru i pedagogami z całego świata.

Poza warsztatami tanecznymi na co dzień szkoliła się u Jolanty Wdowczyk, Jarosława Konasiuka, Justyny Szlufik, Małgorzaty Szulc. A po ukończeniu występów turniejowych przez pewien okres występowała w Teatrze Tańca Sway pod okiem Anny Wielogórskiej.

Oprócz zainteresowań tanecznych, jestem licencjonowanym fizjoterapeutą, by móc łączyć te dwie dziedziny w swoim treningu. Chcę dodatkowo poszerzać zajęcia, poprzez znajomość ludzkiego ciała od podstaw.

Pasja przekazywana innym, to uśmiech na twarzy każdego dnia, chętnie podzieli się swoją energią na moich zajęciach.

Weronika Kuryłowicz

Instruktor rekreacji ruchowej (specjalność fitness) z wieloletnim doświadczeniem, instruktor pilates, instruktor kinezyprofilaktyki – dyplomowany trener Therapy Fitness, trener personalny, posiada także I i II stopień Reiki. Pasjonatka trendu body&mind.

Uważa, że tylko współpraca ciała i umysłu może przynieść pożądane efekty treningowe. Propagatorka zdrowego żywienia i zdrowego trybu życia. Wiedzą zdobywaną na licznych szkoleniach i warsztatach dzieli się w trakcie zajęć chcąc podnieść świadomość ciała wśród swoich podopiecznych.

Na co dzień szczęśliwa mama i żona wspaniałego męża.